Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Громада провела в останню путь полеглого в бою за Україну сержанта Радміла Шермана.

Дата: 11.12.2023 10:29
Кількість переглядів: 198

Фото без опису9 грудня знайшов свій останній земний спочинок новодністровець Радміл Станіславович Шерман – водій-хімік взводу радіаційної, хімічної, біологічної розвідки роти військової частини А0281. Вірний військовій присязі та українському народу наш захисник загинув 4 грудня поблизу н. п. Синьківка Купʼянського р-ну Харківської обл. внаслідок бойового зіткнення. У загиблого залишились мати, сестра і син.

Полеглого героя зустрічали «живим» коридором на колінах та з прапорами. Церемонія прощання відбулася біля Герба, поруч із Алеєю Слави. Це вже 27-й Захисник нашої громади, який загинув внаслідок російсько-української війни. Заупокійну службу провів протоієрей храму Покрови Пресвятої Богородиці Тарас Раковецький

У своєму зверненні до рідних та присутніх міський голова Наталя Цимбалюк зазначила:

– Клята війна забирає кращих наших синів, які стали на захист нашої країни, кожного клаптика нашої землі, кожної української родини, кожного з нас.

Радміл ШЕРМАН – це наш новодністровець, наш захисник, наш Герой, народився у 1979 році. У серпні цього року став на захист нашої країни. У телефонних розмовах з матір’ю він говорив, що він у справжньому пеклі… Радміл вірою і правдою, із великим патріотизмом стояв на захисті країни і віддав своє життя за нас.

Він загинув 4 грудня. Такий молодий… він хотів бачити перемогу і щасливу, сильну незламну Україну.

Дорога родино, рідні і близькі! Ми висловлюємо вам щирі співчуття.. Ми розділяємо ваш біль, тому що це і наш біль, тому що кожен захисник для нас є рідною людиною і ми у вічному боргу перед вами за подвиг вашого рідного Радміла.. Вічна слава і шана Герою!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора