Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

22 грудня в Україні відзначають День енергетика.

Дата: 21.12.2023 18:18
Кількість переглядів: 224

Фото без описуСимволічно, що професійне свято людей, які несуть в людські оселі світло, тепло і всілякі зручності, припадає на день зимового сонцестояння, коли ніч триває найдовше, а результати праці енергетиків ще більш помітні і вагомі.

Особливо високо українці оцінили роботу наших енергетиків, які несли цілодобову героїчну варту задля збереження енергосистеми під час інтенсивної атаки ворога на українську інфраструктуру. І дотепер ці мужні і відповідальні люди відіграють провідну роль в функціонуванні та налагоджуванні щоденної багатоплощинної діяльності всієї країни.

Для мешканців Новодністровська, міста, що народилося як супутник каскаду гідроелектростанцій, День енергетика має визначальне значення. Чи не у кожній родині є представники цієї професії, які трудяться як у сфері виробництва, передачі, розподілу, постачання електроенергії, так і на будівництві найпотужнішої в Європі Дністровської ГАЕС.

Відчутна також і участь трудових колективів енергетичних підприємств у вирішенні багатьох питань громади, за що їм велика щира вдячність. Бо надійне плече у цей найважчий час – це великий подарунок долі!

У день професійного свята бажаємо всім енергетикам передусім безпечних умов праці, та безаварійних трудових буднів. А в особистому ‑ хай яскраво, потужно і безперебійно продовжується життя у здоров’ї, достатку, взаємоповазі та любові!

Міський голова Наталя Цимбалюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора