Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

26 грудня відбулось чергове засідання Ради з питань ВПО при Новодністровської міській раді.

Дата: 26.12.2023 16:48
Кількість переглядів: 154

Фото без описуЦе вже третє засідання колегіального органу, який переймається проблемами громадян, що вимушені були покинути власні домівки, втікаючи від війни.

Голова Ради з питань ВПО, керуюча справами виконавчого комітету Новодністровської міської ради Надія Бойчук доповіла про проведену у 2023 році роботу. Зокрема, розповіла про співпрацю Ради з Міжнародним фондом охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA, БО «БФ «Право на захист», БО «People in Need». Ці благодійні організації і фонди впродовж року надавали гуманітарну допомогу, яка була розподілена/використана для потреб внутрішньо переміщених осіб. Названі організації також ініціювали низку заходів, націлених на стимулювання громадських ініціатив ВПО та залучення їх до суспільного життя громади.

Надія Миколаївна також поінформувала про проведену роботу щодо компенсування власникам житла, де безоплатно мешкають ВПО, витрат на оплату комунальних послуг. Відповідно до заяв власників житла, рішення про суми відшкодування приймаються щомісячно на засіданнях виконавчого комітету. Разом з тим при Новодністровській міській раді працює постійно діюча комісія, яка перевіряє фактичне проживання внутрішньо переміщених осіб у заявленому власниками житлі.

За пропозицією Надії Бойчук Рада з питань ВПО переобрала своє керівництво. Головою Ради обрано Ольгу Козьменко, секретарем Анастасію Бортнік.

На 2024 рік радою заплановано низку заходів. Зокрема, продовжуватиметься співпраця з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, іншими інституціями для задоволення потреб ВПО. Для їх визначення планується провести анкетування.

На своє наступне засідання Рада з питань ВПО збереться 27 березня 2024 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора