Дорога новодністровська громадо! Шановні мешканці міста та гості!

Дата: 30.12.2023 22:06

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з Новим 2024 роком!

Черговий надважкий рік, сповнений болю від втрат, але водночас повний мужності, стійкості та віри в Перемогу, відходить в історію. Підводячи його підсумки, дякуємо, передусім, воїнам Збройних сил України, які тримають над нами небо! Дякуємо волонтерам, які допомагають ЗСУ наближати перемогу! Дякуємо усім працівникам підприємств, установ та організацій за їхню працю, що забезпечує наше сьогодення!

Беззаперечно, останні роки змінили нас, змінили наші цінності, наш світогляд. Тепер ми знаємо, що означає щастя. Воно не в достатку, а в праві вільно жити на своїй землі, будувати своє майбутнє за своїми планами і бути впевненими у завтрашньому дні.

Тож хай новорічні та різдвяні свята принесуть мир і спокій у кожну домівку, наповнять серця любов’ю, а душі – радістю. Нехай надія, віра і оптимізм супроводжують кожен ваш крок, який буде впевненим і сміливим.

Здоров’я міцного ‑ усім, добра, світла й тепла – кожному дому, радісних усмішок – нашій малечі, щастя – кожній родині!

Міський голова Наталя Цимбалюк