Конкурс з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території м. Новодністровськ

Дата: 12.01.2024 10:52

З метою забезпечення належного надання послуг із збирання та перевезення побутових відходів з території м.Новодністровськ,

керуючись Законами України «Про управління відходами», «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів» та від 08.08.2023 № 835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами», рішенням виконавчого комітету Новодністровської міської ради від 10.01.2024 р. № 3/1 «Про проведення конкурсу щодо визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території м. Новодністровськ», Новодністровська міська рада оголошує проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території м.Новодністровськ.

1. Організатор конкурсу:

1.1. Найменування: Новодністровська міська рада Дністровського району Чернівецької області.

1.2. Місцезнаходження: 60236, Чернівецька область, м.Новодністровськ, м-н «Діброва», 25.

1.3. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Новодністровської міської ради № 3/1 від 10.01.2024 року.

1.4. Особи уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

Голова конкурсної комісії – Петрик Борис Юхимович

Секретар конкурсної комісії – Скрипник Любов Володимирівна.

за телефоном: (03741) 3-37-31,

адреса електронної пошти : ekonomrada@ukr.net

2. Предмет конкурсу: визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території міста Новодністровськ.

3. Отримання конкурсної документації:

3.1. Місце: 60236, Чернівецька область, м.Новодністровськ, м-н «Діброва», 25.

каб. 6,7, адреса електронної пошти : ekonomrada@ukr.net

3.2. Спосіб: Особисто, або поштою

4. Умови подання конкурсних пропозицій:

4.1. Місце:. 60236, Чернівецька область, м.Новодністровськ, м-н «Діброва», 25.

каб. 6, 7.

4.2. Спосіб: Особисто, або поштою

5. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

5.1. Місце: 60236, Чернівецька область, м.Новодністровськ, м-н «Діброва», 25, зал засідань, 14.02.2024 року о 11: 00 годин.

Конкурсна документація для учасників конкурсу щодо визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів

Порядок визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території міста Новодністровськ

Положення про конкурсну комісію щодо питань підготовки та проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів

Склад конкурсної комісії щодо питань підготовки та проведення конкурсу на визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів