Новодністровська міська рада запрошує ВПО стати на облік громадян, що потребують тимчасового житла

Дата: 18.01.2024 15:38

Рішенням виконавчого комітету Новодністровської міської ради №198/12 від 9 жовтня 2023 року затверджено «Положення про порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

Положенням визначено, що «право на безоплатне отримання житлового приміщення з Фонду мають внутрішньо переміщені особи та члени її сім’ї, які перебувають на обліку на території Новодністровської міської територіальної громади, які не мають або втратили житло (через військову агресію втратили можливість вільно користуватись житлом)».

Новодністровська міська рада наразі визначає потребу в тимчасовому житлі і запрошує громадян, які відповідають вказаним критеріям, стати на облік, звернувшись у Центр надання адміністративних послуг (Новодністровськ, м-н Діброва, буд.№1В, тел.:0676654850)