«Соборність – це про єдність і неподільність нашої країни

Дата: 22.01.2024 17:45

Фото без описуСьогодні єдність українського народу рятує нашу країну, як ніколи. Ми маємо бути вдячні Богу і нашим Захисникам за наше сьогодні. Ми у вічному боргу перед родинами наших загиблих воїнів. Вічна і світла пам’ять нашим Героям.

Дорога громадо, я хочу подякувати вам за вашу єдність у прагненні до кращого майбутнього, збереженні незалежності нашої країни. Висока ціна сплачується за це. Важкі випробування випали на нашу долю, але ми маємо бути незламними, нестомлюваними… Хай Бог береже нашу країну та допомагає нам в наших прагненнях. Слава Україні!» – такими словами звернулася Новодністровський міський голова Наталя Цимбалюк 22 січня на Алеї Героїв до представників колективів установ та організацій міста, які прийшли вшанувати покладанням квітів та щирою молитвою полеглих за незалежність України воїнів у День соборності України.

Джерело