Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Відбулася зустріч з родинам загиблих новодністровців

Дата: 30.01.2024 17:35
Кількість переглядів: 143

Фото без описуЗустріч голови Дністровської РДА Віталія Якубенка та голови БФ «Об’єднані перемагати» Володимира Малиша з родинами загиблих новодністровців відбулася сьогодні у залі засідань Новодністровської міської ради. Зібрання організовано з приємної нагоди – урочистого вручення посвідчення волонтера Івану Гайдею, мешканцю села Ломачинці, який став відомим завдяки своїй невтомній праці.

Голова Дністровської РДА Віталій Якубенко вклонився родинам, які втратили своїх найдорожчих і запевнив, що представники влади усіх рівнів завжди поруч, щоб допомогти у вирішенні проблемних питань, які перебувають у їхньому віданні.

Звертаючись до присутніх, міський голова Наталя Цимбалюк вкотре наголосила, що війна, яка забирає найкращих, ‑ наше спільне горе. То ж і переживати його маємо разом. І разом працювати на перемогу.

Як, наприклад, 22-річний Іван Гайдей, який з дитинства втратив можливість ходити і пересувається у візку. Але це, виявляється не є перешкодою для добрих справ. Уже півтора року він виготовляє та передає на фронт турбопічки. Ці пристрої допомагають бійцям не лише зігрітися, а й приготувати якусь нехитру страву. А ще – дарують тепло людської небайдужості та підтримки.

Голова благодійного фонду Володимир Малиш передав Іванові посвідчення волонтера, офіційно прийнявши хлопця в дружню родину помічників ЗСУ. «Матиму за честь працювати з такою сильною духом людиною!», ‑ сказав Володимир Анатолійович.

А виконувач обов’язків начальника 2-го відділу Дністровського РТЦК та СП Сергій Горбишен передав дружині загиблого Миколи Козака Ларисі Василівні Орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким було посмертно нагороджено Миколу Васильовича відповідно до Указу Президента України №599 від 28.09.2023р.

Іншим присутнім гості передали від БФ «Об’єднані перемагати» продуктові набори. З наступним візитом пообіцяли потішити дітей, привезти подарунки саме їм.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора