Мінсоцполітики та Всесвітня продовольча програма ООН розширюють підтримку людей з інвалідністю

Дата: 14.02.2024 09:04

З початку повномасштабної війни міжнародні гуманітарні організації активно надають підтримку Україні й українським громадянам, зокрема, й у вигляді грошових виплат.

Особливо важливе значення така допомога має для вразливих категорій українців, які проживають у зоні бойових дій або – через інвалідність – не мають можливості самостійно звернутися за підтримкою.

Тому Міністерство активно співпрацює з міжнародними партнерами для спрямування грошових виплат саме тим громадянам, яким вони найбільше потрібні.

Завантажити програму