Фахівці податкової служби проводять щоденні тренінги з питань декларування доходів отриманих у 2023 році

Дата: 22.02.2024 15:29

Фото без описуПодатківці запрошують буковинців на тренінги, які проводяться у територіальних Центрах обслуговування платників Головного управління ДПС у Чернівецькій області.

Громадяни, які впродовж минулого року отримували доходи з яких при їх нарахуванні чи виплаті не утримувався податок з доходів фізичних осіб, повинні заповнити декларації про майновий стан і доходи. Адже такі громадяни зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня 2024 року.

Тож у Центрах обслуговування платників Головного управління ДПС у Чернівецькій області допоможуть заповнити декларацію, навчать за потреби подавати звітність в електронному вигляді та користуватися Е–ресурсами податкової служби.

Крім того, фахівці податкової служби надають фахову допомогу при заповненні декларацій для отримання податкової знижки та інформують платників про зміни законодавства.

Звертатися за адресоюЦентр обслуговування платників Новодністровської ДПІ - Новодністровськ, м. «Сонячний», 27а.