Росія вбила ще одного новодністровця. Загинув солдат Михайло Шундрій

Дата: 26.02.2024 15:31

Фото без описуНе вистачає слів, щоб виразити смуток, що вкотре пекучим болем вражає Новодністровську громаду. Клята війна забрала іще одне молоде життя. 25 лютого в м.Костянтинівка Донецької області, мужньо виконавши військовий обовʼязок, загинув внаслідок ракетного удару солдат Михайло Степанович Шундрій, 19.04.1985 р.н.

Михайло – уродженець Новодністровська, у 2002 році закінчив школу №1. Працював у ТОВ «Гідромехмонтаж», ТОВ «Енергопром» та в філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».

Прийнятий на військову службу за мобілізацією 15.02.2023 року Дністровським РТЦК та СП. Ніс службу на посаді стрілець-санітар 1 відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А4856.

У полеглого захисника залишилися батьки, сестра, донька та син.

Новодністровська громада низько схиляє голову в глибокій скорботі перед пам’яттю полеглого Героя та висловлює щирі співчуття його рідним, близьким та побратимам. Хоча жодними словами не втамувати гіркий біль утрати та не загоїти рани в душі.

Світла пам’ять Воїну та усім Героям, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю від російського агресора.