Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Віра Анатій

Дата: 26.02.2024 15:43
Кількість переглядів: 65

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВіра Анатій, лейтенант, начальник групи персоналу 29-го дивізіону надводних кораблів Головної військово-морської бази «Намив» ВМС ЗСУ. Народилася 28 липня 1985 року в Очакові на Миколаївщині, в родині військових. У 2007 році закінчила інститут педагогічної освіти Миколаївського державного університету імені В.О. Сухомлинського і вийшла заміж за Іллю Анатія - мешканця села Сербичани Чернівецької області. У подружжя народилося двоє дітей - Сергій і Марина.

"Віруня - людина-свято, людина-позитив, завжди усміхнена та щира", - так написала про неї подруга дитинства Вікторія, з якою разом навчалися у школі.

Віра підписала контракт із ЗСУ у 2015 році, і з 2016 виконувала завдання у зоні "АТО".

Загинула 24 лютого 2022 року в Очакові, на світанку, у перші години повномасштабного російського вторгнення. Перебувала на одному з кораблів ВМС, в який влучила ракета. Посмертно нагороджена орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Похована у Сербичанах, на батьківщині чоловіка. У неї залишилися мама, чоловік, син і донька.

Тіло Віри довго не могли евакуювати додому, тому діти спочатку не вірили у її смерть. У березні 2022 року її дочці Марині виповнилося 10, і єдиний подарунок, який вона собі хотіла - щоб подзвонила мама...


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора