Обірвалося життя земляка-захисника – солдата Андрія Малованюка

Дата: 05.03.2024 15:50

Фото без описуКлята війна із росією не зупиняє свої криваві жнива, через неї продовжують гинути та втрачати здоров'я кращі сини і доньки українського народу – наші Захисники.

Новодністровська громада знову у глибокій скорботі: 1 березня на Житомирщині обірвалося життя новодністровця – солдата Андрія Петровича Малованюка, 19.04.1981р.н.,

Андрій був призваний по мобілізації 2-м відділом Дністровського РТЦК та СП 13 лютого 2023 року. З вересня минулого року ніс службу в частині А4350 на посаді номера обслуги протитанкового відділення взводу вогневої підтримки 12 аеромобільної роти 4 аеромобільного батальйону.

Низькоуклінна вдячність Захиснику, який мужньо виконував свій обов'язок із захисту Батьківщини. Сердечні співчуття батькам, сину, рідним, друзям, побратимам, хай Господь дарує сили пережити непоправну втрату.

Легких хмарин, Воїне! Вічна пам'ять і слава!