Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Новодністровська громада провела на вічний спочинок свого захисника Олексія Гавриліна

Дата: 16.03.2024 21:08
Кількість переглядів: 159

Фото без описуСолдат Олексій Гаврилін ніс службу із захисту суверенітету і територіальної цілісності України з 15 лютого 2023 року на Донеччині на посаді стрільця-санітара стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А4856. В останню скорботну дорогу громада провела свого захисника 16 березня. Церемонія прощання відбулася на центральній алеї міста біля Герба.

«Олексій ще молодий, йому б ще жити і жити, ‑ сказала у прощальному слові міський голова Наталя Цимбалюк.‑ Він, як кожен українець-патріот, вірив у перемогу України. Як міг, наближав її. Але важка робота із захисту Батьківщини позначається на здоров’ї наших захисників, у кожного з них розривається від болю серце через побачене і пережите.

Ми ж маємо завжди пам’ятати і цінувати те, що наші герої уже зробили для нас, роблять тепер і ще зроблять незабаром. Там, під пекельним вогнем ворога вони стоять за нас, за наше майбутнє, вони виборюють мир і спокій. Тому ми у вічному боргу перед кожним нашим захисником.

Від імені громади і від себе особисто висловлюю співчуття рідним: дружині, дітям, матері, друзям, побратимам. Тому що наш захисник сьогодні нас покидає і вже в лавах Небесного Війська буде наближати нашу країну до перемоги,»‑ завершила своє звернення до громади Наталя Олександрівна.

Пастор церкви «Любов і зцілення» Віктор Франчук у своєму зверненні до присутніх сказав, що життя Олексія забрала війна. Війна, що всупереч Божим Заповідям, була зініційована людськими правителями сусідньої країни. А ми змушені захищатися. «Війна – це не наш вибір, ‑ сказав Віктор Франчук. ‑ Війська ворога прийшли в нашу країну з наміром знищити нас. Вони вже були під Києвом і чекали, що столиця впаде, а з нею наш суверенітет. Але так не сталося і я вбачаю у цьому руку Божу. У Слові написано, що Бог ніколи не покине нас. Не покине народ, який перебуває у великій біді. Тому в молитві треба просити Божої допомоги кожному захиснику, кожному волонтеру, кожному представнику нашої влади. І Господь Ісус не залишить наші звернення без відповіді». Промова пастора завершилась молитвою.

Похоронна процесія провела нашого захисника Олексія Гавриліна до новодністровського кладовища на місце його вічного спочинку.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора