Запрошуємо патронатного вихователя створити сім’ю та стати надійним тилом для дитини!

Дата: 19.03.2024 10:15

Фото без описуСлужба у справах дітей Новодністровської міської ради шукає осіб, які готові прийняти дитину в свою родину та мають бажання виконувати обовязки патронатного вихователя на професійній основі.

Хто такий патронатний вихователь?
Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я.

Хто може стати патронатним вихователем?
Повнолітні громадяни України, які:
- мають позитивний досвід сімейного виховання дітей;
- мають житло (власне, орендоване чи на правах користування);
- не мають судимості;
- стан здоров’я яких дозволяє забезпечувати догляд та виховання дітей;
- одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;
- зібрали та надали відповідний пакет документів, необхідний для кандидатів у патронатні вихователі;
- пройшли навчання та отримали довідку та рекомендації за результатами навчання за тренінговою Програмою підготовки сімей-кандидатів у патронатні вихователі.

Гарантовано:
Конкурентна заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка від фахівців.

Запрошуємо Вас до Служби у справах дітей Новодністровської міської ради, щоб дізнайтеся більше про цей надзвичайно важливий досвід.

🏠 Адреса: м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», адмінбудівля, кабінет №9.

Телефон для довідок (03741)3-15-45.

Електронна пошта: slujba_nd@ukr.net