Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Безпекові питання обговорили на апаратній нараді

Дата: 02.04.2024 12:00
Кількість переглядів: 122

Фото без описуПід час чергової апаратної наради керівників виконавчих органів Новодністровської міської ради, яка відбулася у понеділок 1 квітня, міський голова Наталя Цимбалюк розповіла присутнім про наслідки п’ятничної події та наголосила на необхідності дотримуватися найпростіших правил безпеки в час оголошення «повітряної тривоги».

«Не варто, мабуть, нагадувати, що війна, розв’язана проти нас росіянами, триває в усій Україні, ‑ зазначила Наталя Олександрівна. – Тож кожен з нас живе в умовах воєнного стану і найперше, про що маємо дбати, ‑ про власне життя і здоров’я та безпеку своїх рідних. Найбільш уразливі місця – біля вікон. А застосування правила «двох стін» можливе для всіх. Є також найпростіші укриття та сховища і вони відчинені. Зовсім інше питання – дотримання там порядку особами, які використовують їх не за призначенням».

В ракурсі обговорення порушеного питання знову постала проблема паркування мешканцями своїх автівок біля житлових будинків. Тут вбачається кілька загроз. Так, по-перше, унеможливлюється доступ до під’їздів спецтранспорту (карет невідкладної медичної допомоги, пожежних машин тощо). Крім того, варто не забувати про наявність пального в баках автівок, що також є небезпечним потенціалом. 

Про безпеку у використанні побутових газових та електричних пристроїв і участь працівників ТОВ «Аванті+» в уникненні аварійних ситуацій говорив головний інженер підприємства Олександр Мазур. Зазначив, що мешканці багатоквартирних будинків іноді підключають нагрівальні прилади до електромережі самотужки, або користуються послугами некомпетентних людей. При цьому не враховуються вимоги щодо дистанції до газових комунікацій, що є небезпечним не лише для власників помешкань, а й для їхніх сусідів. Отож, новодністровцям ще раз нагадують про необхідність бути обачними і дотримуватися правил безпечного користування побутовими приладами.

Начальник ДКП «Управління «Тепловодоканал» Ігор Цибульський повідомив про припинення теплопостачання в комунальних установах міста у зв’язку із відповідним температурним режимом навколишнього середовища. Міський голова підтримала і запевнила, що опалювальний сезон 2023 – 2024 років завершено.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора