Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Новодністровська громада прощалася і дякувала за захист своєму полеглому герою Євгенію Нагорному

Дата: 10.04.2024 17:21
Кількість переглядів: 111

Фото без описуНоводністровець головний сержант Євгеній Нагорний, військовослужбовець військової частини А7400 захищав Україну з початку широкомасштабного вторгнення. 4 травня йому мало б виповнитися 48 років. Не дожив. 6 квітня загинув на полі бою від смертоносного скиду з ворожого БПЛА. 10 квітня повернувся додому. На щиті.

«Євгенія, як і всіх інших наших героїв, вбила Росія, ‑ звернулася до громади з прощальним словом міський голова Наталя Цимбалюк. – Всі скоєні цими нелюдами злочини ми пам’ятатимемо завжди і ніколи їм не пробачимо. Знаю, що кожен з нас переживає сьогодні труднощі. Але є люди, яким у стократ важче. За наш відносний спокій вони платять здоров’ям, життям, втратою своїх найрідніших. Тож маємо бути вдячними їм за те, що вони віддають найдорожче. Не лише на словах, а й діями віддавати шану їхньому подвигу, підтримувати на армію – кожен в міру своїх можливостей.

Хочеться, щоб наше горе бачив увесь світ і врешті зрозумів, що війна йде не в Україні, а на території України. І якщо світ не допоможе нам зупинити чорне зло на нашій землі, то воно розповзеться по всій Європі. Бо так уже було. А українці вже не раз доводили свою силу в згуртованості. Слава Україні! Героям слава!»

Усім військовим, які захищають нашу землю, усім волонтерам, які допомагають військовим у їхній нелегкій роботі, кожному хто робить свій вклад в нашу перемогу заради майбутнього життя подякував пастор Християнської Євангельської церкви «Любов і зцілення» Віктор Франчук. Зі словами співчуття він звернувся до родичів загиблого героя – матері, сина, брата. А всім присутнім сказав: «Кожен, хто загинув на цій війні, віддав за нас найцінніше, що мав, - своє життя. Вони віддають своє життя за те, щоб ми жили, щоб жили наші діти і внуки. Вони роблять так, як заповідав наш Господь Ісус Христос.

Ми дуже цінуємо кожного військового. Цінуємо тих людей, які сьогодні на передовій, 24 на 7 не мають нормального відпочинку і інших умов, яких потребує людина. Вони стримують натиск ворога і бережуть наш спокій. Тож хай Божа благодать супроводжує їх щомиті. Хай Господь дає сили і витримки їхнім родинам!»

Спочинок після важких ратних трудів головний сержант Євгеній Нагорний знайшов на міському кладовищі поруч з іншими нашими захисниками, які вже осягнули таємницю Вічності.

Фото: Анастасія Жалюк« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора