Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Списки осіб, які перебувають на квартирному обліку (відповідно до рішення виконавчого комітету від 09.02.2023 №16/2)

Дата: 16.03.2023 15:15
Кількість переглядів: 61

Список осіб, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради для отримання жилої прощі за місцем проживання на загальних підставах​​​​​
Додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 09.02.2023 №16/2

№ з/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Дата прийняття на квартирний облік

Склад сім'ї

К-сть зареєстрованих осіб

Домашня адреса

1

Попович Володимир Пантелеймович

25.11.1985

3

6

буд.12д, кв.27

2

Євангелієва Марія Павлівна

17.12.1986

2

3

буд.2д, кв.8

3

Рябчук Іван Миколайович

27.08.1987

4

4

буд.17д, кв.114

4

Бурденюк Олена Євдокимівна

20.10.1987

2

2

буд.14д, кв.1

5

Жигун Тетяна Іванівна

25.03.1988

4

6

буд.10д, кв.38

6

Скринська Ольга Григорівна

26.03.1988

3

2

буд.2д, кв.46

7

Векленко Віктор Іванович

24.05.1988

4

4

буд.6д, кв.31

8

Сапожнік Євгенія Василівна

10.10.1988

5

5

буд.9д, кв.39

9

Маленький Петро Олексійович

07.04.1989

5

2

буд.9д, кв.41

10

Ус Ганна Григорівна

11.11.1989

3

4

буд.21д, кв.58

11

Баланюк Галина Василівна

19.02.1990

4

4

буд.2д, кв.2

12

Охріменко Зінаїда Миколаївна

10.04.1990

4

4

буд.5д, кв.49

13

Шевчук Сергій Васильович

03.05.1990

3

3

буд.15с, кв.8

14

Дмитрієв Юрій Олександрович

04.07.1990

5

4

буд.10с, кв.7

15

Ніколушенко Наталя Валентинівна

29.08.1990

3

3

буд.9д, кв.14

16

Андронік Іван Іванович

26.12.1990

3

2

буд.15д, кв.27

17

Кожедуб Зінаїда Василівна

16.01.1992

2

4

буд.6д, кв.5

18

Богачук Олександр Петрович

17.02.1992

5

5

буд.18с, кв.1

19

Комарова Людмила Степанівна

12.10.1992

3

2

1-Г, кім.313-314

20

Юричин Юрій Іванович

24.11.1993

3

3

буд.5д, кв.10

21

Колесник Олена Миколавна

25.01.1995

2

2

буд.1-Б, кв.24

22

Сплавник Василь Іванович

06.10.1998

1

3

буд.11д, кв.19

23

Гринішин Микола Борисович

19.05.2006

4

4

буд.1-Б, кв.10

24

Мельник Володимир Миколайович

13.09.2006

6

6

буд.4д, кв.47

25

Кремінська Альона Борисівна

01.12.2006

4

5

буд.11с, кв.132

26

Підлісний Артур Борисович

07.02.2007

3

5

буд.17а, кв.137

27

Цвєтков Володимир Миколайович

04.04.2007

1

2

буд.3с, кв.7

28

Бронь В"ячеслав Іванович

04.04.2007

3

6

буд.2д, кв.34

29

Васильєва Людмила Іванівна

10.05.2007

4

8

буд.21с, кв.88

30

Кімаковська Оксана Василівна

06.06.2007

2

5

буд.11с, кв.56

31

Кочурка Валерій Опанасович

04.07.2007

2

2

буд.1-В, кв.68/1

32

Стародуб Роман Миколайович

05.09.2007

3

4

буд.23д, кв.64

33

Здебняк Людмила Петрівна

15.11.2007

4

4

буд.1-В, кв.85

34

Якубовський Володимир Петрович

06.02.2008

4

4

буд.1-Г кім.213

35

Даниленко Оксана Володимирівна

14.05.2008

2

3

буд.2с, кв.53

36

Гончарюк Леся Анатоліївна

03.09.2008

3

10

буд.22с, кв.81

37

Онуфрійчук Лідія Миколаївна

03.09.2008

4

2

буд.3д, кв.10

38

Білоусова Наталя Олександрівна

05.11.2008

4

5

буд.15с, кв.47

39

Серветнік Юлія Григорівна

14.01.2009

3

3

буд.1-Б, кв.37

40

Маковей Ольга Іванівна

01.04.2009

3

3

буд.1-Г, кімн.414

41

Манжула Марія Олексіївна

01.04.2009

2

2

буд.1-Г, кімн.613

42

Гимплюк Олександр Миколайович

13.05.2009

4

8

буд.1л, кв.108

43

Брянська Ольга В"ячеславівна

11.09.2009

2

2

буд.1-Г, кімн.513

44

Антонюк Оксана Петрівна

11.09.2009

4

7

буд.6с, кв.16

45

Шевчук Іван Миколайович

14.10.2009

2

7

буд.24с, кв.17

46

Шевчук Вікторія Миколаївна

14.10.2009

3

7

буд.24с, кв.17

47

Твердохліб Лариса Георгіївна

14.10.2009

2

2

буд.1-Г, к.915-916

48

Гринь Роман Васильович

11.11.2009

1

2

буд.1-Г, кімн.816

49

Фальоса Ірина Анатоліївна

09.12.2009

4

5

буд.11с, кв.23

50

Раковецька Уляна Василівна

09.12.2009

4

11

буд.1с, кв.21

51

Черватюк Оксана Михайлівна

02.06.2010

3

2

буд.1-Г, кімн.318

52

Сливка Ростислав В’ячеславович

07.07.2010

4

4

буд.7д, кв.2

53

Костецька Ольга Костянтинівна

07.07.2010

1

1

буд.1-Г, кімн.914

54

Скляр Галина Василівна

15.12.2010

2

4

буд.1-В, кв.77

55

Шевчук Марія Семенівна

24.12.2010

1

3

буд.1-Г, кімн.215

56

Гавалешко Галина Василівна

13.04.2011

4

3

буд.7д, кв.15

57

Бурлака В"ячеслав Вікторович

13.04.2011

3

3

буд.1-Б, кв.76

58

Девда Петро Теодорович

02.06.2011

1

1

буд.1-Г, кімн.214

59

Мелешко Любов Вікторівна

02.06.2011

5

5

буд.1-Б, кв.45

60

Дроник Сергій Васильович

06.06.2012

5

8

буд.24с, кв.69

61

Врабіє Катерина Миколаївна

05.12.2012

4

5

буд.23с, кв.66

62

Штокайло Олександр Олександрович

03.04.2013

3

4

буд.1-Б, кв.83

63

Джураєва Альона Володимирівна

01.04.2015

5

7

буд.7д, кв.11

64

Амброзяк Людмила Юріївна

04.11.2015

2

5

буд.9с, кв.6

65

Микитюк Тетяна Юріївна

16.12.2015

4

5

буд.9с, кв.6

66

Чубай Тетяна Володимирівна

08.06.2016

4

7

буд.15с, кв.39

67

Власюк Ольга Володимирівна

08.06.2016

3

7

буд.15с, кв.39

68

Мосьонз Віталій Олександрович

06.09.2017

4

9

буд.18с, кв.45

69

Попадюк Віктор Вікторорвич

06.03.2019

6

6

буд.18С, кв.59

70

Тітор Лариса Іванівна

04.09.2019

2

2

буд.1В, кв.69

71

Берднікова Любов Петрівна

04.03.2020

1

1

Буд.1Г, кімн.716

72

Сорочан Вадим Анатолійович

04.03.2020

4

2

Буд. 1Г, кімн.315

73

Ткач Олександр Григорович

03.04.2020

1

1

Буд. 1Г, кімн.214

74

Химич Станіслав Олександрович

09.03.2022

4

4

Буд.15с, кв.41

 

Список осіб, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради для отримання жилої площі за місцем проживання в першочерговому порядку, п.44 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов, і надання їм жилих приміщень"
Додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 09.02.2023 №16/2

№ з/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Дата прийняття на квартирний облік

Склад сім"ї

Кількість зареєстрованих осіб

Домашня адреса

Наявність пільг

1

Степанова Марія Андріївна

06.08.1990

4

3

Буд.22д, кв.43

пп.9

2

Баланюк Галина Василівна

25.10.1991

4

4

буд.2д, кв.2

пп.9

3

Охріменко Зінаїда Миколаївна

22.04.1992

4

4

буд.5д, кв.49

багатодітна сім"я

4

Черватюк Марія Дмитрівна

25.11.1992

5

5

буд.2с, кв.75

багатодітна сім"я

5

Дриган Майя Миколаївна

24.03.1993

4

3

буд.10д, кв.11

педагог

6

Трач Ольга Миколаївна

12.04.1993

7

5

буд.17А, кв.104

багатодітна сім"я

7

Якубовська Марія Петрівна

03.04.1994

4

3

буд.14д, кв.41

багатодітна сім"я

8

Цимбалюк Тетяна Миколаївна

12.12.1994

5

6

буд.9с, кв.11

багатодітна сім"я

9

Ніколушенко Наталя Валентинівна

20.11.1998

3

3

буд.9д, кв.14

багатодітна сім"я

10

Платановська Ніна Григорівна

06.04.2000

3

3

буд.1-Г, к.913

одинока мати

11

Вуглицька Валентина Іванівна

15.01.2003

3

2

буд.22с, кв.143

дитина-інвалід

12

Ткачук Ірина Михайлівна

08.02.2006

5

5

буд.1л, кв.126

багатодітна сім"я, дитина-інвалід

13

Гриненчук Інна Володимирівна

19.05.2006

4

5

буд.9д, кв.49

інвалід з дитинства

14

Хмелевська Жанна Валентинівна

19.05.2006

5

7

буд.10д, кв.17

багатодітна сім"я

15

Колеснікова Аліна Іванівна

01.12.2006

3

5

буд.15с, кв.1

інвалід з дитинства

16

Шимчик Тетяна Іванівна

10.05.2007

3

8

буд.21с, кв.88

одинока мати

17

Білоусова Наталя Олександрівна

11.02.2009

3

4

буд.15с, кв.47

чоловік-інвалід

18

Сивак Сніжана Володимирівна

20.01.2010

5

5

буд.1-В, кв.59

багатодітна сім"я

19

Попадюк Віолетта Михайлівна

19.03.2010

5

2

буд.16с, кв.47

багатодітна сім"я

20

Беженар Світлана Євгеніївна

21.04.2010

4

4

буд.1-Г, кімн. 714-715

вдова

21

Андронік Іван Іванович

02.02.2011

4

3

буд.15д, кв.27

дитина-інвалід

22

Гудиш Ганна Іванівна

13.04.2011

6

4

буд.9с, кв.10

багатодітна сім"я, інвалід

23

Штепований Іван Михайлович

11.05.2011

6

5

буд.15д, кв.47

інвалід 2 групи

24

Тримурич Оксана Григорівна

10.10.2012

5

5

буд.16д, кв.35

багатодітна сім"я

25

Кухарчук Альона Анатоліївна

16.01.2013

2

4

буд.16с, кв.41

дитина-інвалід

26

Рудницька Юлія Петрівна

10.07.2013

5

8

буд.11с, кв.93

багатодітна сім"я

27

Пешкань Оксана Анатоліївна

06.11.2013

2

10

буд.22с, кв.81

одинока мати

28

Тодоріка Марія Іванівна

04.12.2013

7

4

буд.21д, кв.47

багатодітна сім"я, вдова

29

Михайлюк Надія Трохимівна

04.12.2013

4

12

буд.17д, кв.28

Мати-героїня

30

Сазонов Борис Леонідович

11.02.2015

3

4

буд.1л, кв.12

учасник бойових дій (АТО)

31

Кучерюк Костянтин Сергійович

16.12.2015

6

9

буд.22с, кв.49

багатодітна сім"я

32

Єрмілов Олександр Павлович

16.12.2015

2

6

буд.14д, кв.69

учасник бойових дій (АТО)

33

Танасійчук Ольга Людвігівна

09.03.2016

4

2

буд.15д, кв.38

багатодітна сім"я

34

Дерен Олександр Юрійович

06.04.2016

6

5

буд.22с, кв.67

учасник бойових дій (АТО)

35

Мартинюк Валентин Іванович

06.04.2016

1

5

буд.23с, кв.18

учасник бойових дій (АТО)

36

Дроник Сергій Васильович

07.12.2016

5

8

буд.24с, кв.69

багатодітна сім"я

37

Джураєва Альона Володимирівна

27.11.2017

5

7

буд.7д, кв.11

багатодітна сім"я

38

Вакарчук Вадим Аркадійович

17.01.2019

6

6

буд 1Г, кв. 33

багатодітна сім'я

39

Дерен Ігор Олександрович

04.09.2019

4

4

буд 1А, кв.91

учасник бойових дій (АТО)

40

Калабалик Анатолій Іванович

24.06.2020

4

7

буд.12с, кв.108

учасник бойових дій (АТО)

41

Килимник Альона Василівна

14.07.2021

4

5

буд.1-Б, кв.70

багатодітна сім’я

 

Список осіб, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради для отримання жилої площі за місцем проживання в першочерговому порядку п.45 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов, і надання їм жилих приміщень"
Додаток 3 до рішення виконавчого комітету від 09.02.2023 №16/2

№ з/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Дата прийняття на квартирний облік

Склад сім"ї

Місце реєстрації

Наявність пільг

1

Сментенюк Микола Володимирович

30.06.1992

3

с.Шишківці

звільнений в запас

2

Щасливий Віктор Васильович

24.03.1993

3

с.Вітрянка

звільнений в запас

3

Статник Ігор Васильович

27.09.2001

4

м.Сокиряни

звільнений в запас

 

Список осіб, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради для отримання жилої площі за місцем проживання в позачерговому порядку п.46 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов, і надання їм жилих приміщень"
Додаток 4 до рішення виконавчого комітету від 09.02.2023 №16/2

№ з/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Дата прийняття на квартирний облік

Склад сім"ї

Кількість зареєстрованих осіб

Домашня адреса

Наявність пільг

1

Білоконь Світлана Василівна

27.09.1988

4

4

буд.20д, кв.41

молодий спеціаліст

2

Горбанюк Володимир Болеславович

25.11.1992

4

4

буд.12с, кв.143

ліквідатор

3

Радамовський Микола Миколайович

26.05.1992

1

4

буд.12с, кв.137

ліквідатор

4

Швець Галина Іванівна

08.04.1994

4

3

буд.12д, кв.90

ліквідатор

5

Стецун Петро Миколайович

11.05.1994

3

7

буд.4с, кв.6

ліквідатор

6

Біжан Ігор Миколайович

17.01.1996

3

1

буд.1-Г, кімн. 108

молодий спеціаліст

7

Олійник Олег Іванович

06.02.2008

2

5

буд.15с, кв.54

молодий спеціаліст

8

Мельник Катерина Вікторівна

06.08.2008

3

4

буд.1-Г, кімн.616

діти-сироти

9

Кіцану Дмитро Парфенійович

04.08.2016

2

4

буд.17а, кв.22

ліквідатор

10

Василишин Дмитро Миколайович

14.03.2018

4

2

буд.1, кв.100

молодий спеціаліст

11

Цицак Вікторія Любомирівна

09.09.2020

1

1

м. Львів, вул. Сяйво, буд.21,кв.153

голова суду

12

Жовновська Анна Михайлівна

21.10.2020

1

5

буд.12с, кв.101

дитина-сирота

 

Список осіб, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради для отримання жилої площі за місцем проживання в першочерговому порядку п.49 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов, і надання їм жилих приміщень
Додаток 5 до рішення виконавчого комітету від 09.02.2023 №16/2

№ з/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Дата прийняття на квартирний облік

Склад сім"ї

Кількість зареєстрованих осіб

Домашня адреса

Наявність пільг

1

Щасливий Олександр Іванович

28.01.1991

1

1

буд.1-Г, кімн.413

трудовий договір


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора