Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Списки осіб, які перебувають на квартирному обліку (відповідно до рішення виконавчого комітету від 10.04.2024 №92/9)

Дата: 16.04.2024 15:28
Кількість переглядів: 85

Списки громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради станом на 10.04.2024р. 
на загальних підставах, пункт 13 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов, і надання їм жилих приміщень»

Додаток 1 до рішення виконавчого комітету від 10.04.2024 №92/9

№ з/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Дата прийняття на квартирний облік

Склад сім'ї

Домашня адреса

1

Попович Володимир Пантелеймович

25.11.1985

3

м-н «Діброва», 12/27

2

Євангелієва Марія Павлівна

17.12.1986

2

м-н «Діброва», 2/8

3

Рябчук Іван Миколайович

27.08.1987

4

м-н «Діброва», 17/114

4

Бурденюк Олена Євдокимівна

20.10.1987

2

м-н «Діброва», 14/1

5

Жигун Тетяна Іванівна

25.03.1988

4

м-н «Діброва»,10/38

6

Скринська Ольга Григорівна

26.03.1988

3

м-н «Діброва»,2/46

7

Векленко Віктор Іванович

24.05.1988

4

м-н «Діброва»,6/31

8

Сапожнік Євгенія Василівна

10.10.1988

5

м-н «Діброва»,9/39

9

Маленький Петро Олексійович

07.04.1989

5

м-н «Діброва»,9/41

10

Ус Ганна Григорівна

11.11.1989

3

м-н «Діброва»,21/58

11

Баланюк Галина Василівна

19.02.1990

4

м-н «Діброва»,2/2

12

Охріменко Зінаїда Миколаївна

10.04.1990

4

м-н «Діброва»,5/49

13

Шевчук Сергій Васильович

03.05.1990

3

м-н «Сонячний»,15/8

14

Дмитрієв Юрій Олександрович

04.07.1990

5

м-н «Сонячний»,10/7

15

Ніколушенко Наталя Валентинівна

29.08.1990

4

м-н «Діброва»,9/14

16

Андронік Іван Іванович

26.12.1990

3

м-н «Діброва»,15/27

17

Кожедуб Зінаїда Василівна

16.01.1992

2

м-н «Діброва»,6/5

18

Богачук Олександр Петрович

17.02.1992

6

м-н «Сонячний»,18/1

19

Комарова Людмила Степанівна

12.10.1992

3

м-н «Діброва»,1-Г/313-314

20

Колесник Олена Миколавна

25.01.1995

2

м-н «Діброва»,1-Б/24

21

Сплавник Василь Іванович

06.10.1998

1

м-н «Діброва»,11/19

22

Гринішин Микола Борисович

19.05.2006

4

м-н «Діброва»,1-Б/10

23

Мельник Володимир Миколайович

13.09.2006

6

м-н «Діброва»,4/47

24

Кремінська Альона Борисівна

01.12.2006

4

м-н «Сонячний»,11/132

25

Підлісний Артур Борисович

07.02.2007

3

м-н «Діброва»,17а/137

26

Цвєтков Володимир Миколайович

04.04.2007

1

м-н «Сонячний»,3/7

27

Бронь В"ячеслав Іванович

04.04.2007

4

м-н «Діброва»,1В/80

28

Васильєва Людмила Іванівна

10.05.2007

4

м-н «Сонячний»,21/88

29

Кімаковська Оксана Василівна

06.06.2007

2

м-н «Сонячний»,11/56

30

Кочурка Валерій Опанасович

04.07.2007

2

м-н «Діброва»,1-В/68/1

31

Стародуб Роман Миколайович

05.09.2007

3

м-н «Діброва»,23/64

32

Здебняк Людмила Петрівна

15.11.2007

4

м-н «Діброва»,1-В/85

33

Якубовська Наталя Олексіївна

06.02.2008

3

м-н «Діброва»,1-Г/к.213

34

Даниленко Оксана Володимирівна

14.05.2008

4

м-н «Сонячний»,2/53

35

Гончарюк Леся Анатоліївна

03.09.2008

3

м-н «Сонячний»,22/81

36

Онуфрійчук Лідія Миколаївна

03.09.2008

4

м-н «Діброва»,3/10

37

Білоусова Наталя Олександрівна

05.11.2008

3

м-н «Сонячний»,15/47

38

Серветнік Юлія Григорівна

14.01.2009

3

м-н «Діброва»,1-Б/37

39

Маковей Ольга Іванівна

01.04.2009

3

м-н «Діброва»,1-Г/к.414

40

Манжула Марія Олексіївна

01.04.2009

2

м-н «Діброва»,1-Г/к.613

41

Гимплюк Олександр Миколайович

13.05.2009

4

м-н «Лісовий»,1л/108

42

Брянська Ольга В'ячеславівна

11.09.2009

2

м-н «Діброва»,1-Г/к.513

43

Антонюк Оксана Петрівна

11.09.2009

4

м-н «Сонячний»,6/16

44

Шевчук Іван Миколайович

14.10.2009

2

м-н «Сонячний»,24/17

45

Шевчук Вікторія Миколаївна

14.10.2009

3

м-н «Сонячний»,24/17

46

Твердохліб Лариса Георгіївна

14.10.2009

2

м-н «Діброва», 1-Г/к.915-916

47

Гринь Роман Васильович

11.11.2009

1

м-н «Діброва»,1-Г/к.816

48

Фальоса Ірина Анатоліївна

09.12.2009

4

м-н «Сонячний»,11/23

49

Раковецька Уляна Василівна

09.12.2009

4

м-н «Сонячний»,1/21

50

Черватюк Оксана Михайлівна

02.06.2010

1

м-н «Діброва»,1-Г/к.318

51

Сливка Ростислав В’ячеславович

07.07.2010

4

м-н «Діброва»,7/2

52

Костецька Ольга Костянтинівна

07.07.2010

1

м-н «Діброва»,1-Г/к.914

53

Скляр Галина Василівна

15.12.2010

2

м-н «Діброва»,1-В/77

54

Шевчук Марія Семенівна

24.12.2010

1

м-н «Діброва»,1-Г/к.215

55

Гавалешко Галина Василівна

13.04.2011

4

м-н «Діброва»,7/15

56

Бурлака Вячеслав Вікторович

13.04.2011

3

м-н «Діброва»,1-Б/76

57

Девда Петро Теодорович

02.06.2011

1

м-н «Діброва»,1-Г/к.214

58

Мелешко Любов Вікторівна

02.06.2011

5

м-н «Діброва»,1-Б/45

59

Дроник Сергій Васильович

06.06.2012

5

м-н «Сонячний»,24/69

60

Врабіє Катерина Миколаївна

05.12.2012

4

м-н «Сонячний»,23/66

61

Штокайло Олександр Олександрович

03.04.2013

3

м-н «Діброва»,1-Б/83

62

Джураєва Альона Володимирівна

01.04.2015

5

м-н «Діброва»,7/11

63

Амброзяк Людмила Юріївна

04.11.2015

2

м-н «Сонячний»,9/6

64

Микитюк Тетяна Юріївна

16.12.2015

4

м-н «Сонячний»,9/6

65

Чубай Тетяна Володимирівна

08.06.2016

4

м-н «Сонячний»,15/39

66

Власюк Ольга Володимирівна

08.06.2016

3

м-н «Сонячний»,15/39

67

Мосьонз Віталій Олександрович

06.09.2017

4

м-н «Сонячний»,18/45

68

Попадюк Віктор Вікторорвич

06.03.2019

6

м-н «Сонячний»,18/59

69

Тітор Лариса Іванівна

04.09.2019

2

м-н «Діброва»,1-В/69

70

Берднікова Любов Петрівна

04.03.2020

1

м-н «Діброва»,1-Г/к.716

71

Сорочан Вадим Анатолійович

04.03.2020

4

м-н «Діброва»,1-Г/к.315

72

Ткач Олександр Григорович

03.04.2020

1

м-н «Діброва»,1-Г/к.214

73

Химич Станіслав Олександрович

09.03.2022

4

м-н «Сонячний»,15/41

74

Зигар Андрій Володимирович

06.03.2024

4

м-н «Сонячний»,14/27

 

 

 

Списки громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради станом на 10.04.2024р.
та користуються правом
першочергового одержання жилих приміщень, пункт 44 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов, і надання їм жилих приміщень»
Додаток 2 до рішення виконавчого комітету від 10.04.2024 №92/9

№ з/п

Прізвище, ім»я, по батькові

Дата прийняття на квартирний облік

Склад сім»ї

Домашня адреса

Наявність пільг

1

Степанова Марія Андріївна

06.08.1990

4

м-н «Діброва»,22/43

пп.9

2

Баланюк Галина Василівна

25.10.1991

4

м-н «Діброва»,2/2

пп.9

3

Охріменко Зінаїда Миколаївна

22.04.1992

4

м-н «Діброва»,5/49

багатодітна сімя

4

Черватюк Марія Дмитрівна

25.11.1992

4

м-н «Сонячний»,2/75

багатодітна сімя

5

Дриган Майя Миколаївна

24.03.1993

4

м-н «Діброва»,10/11

педагог

6

Трач Ольга Миколаївна

12.04.1993

7

м-н «Діброва»,17А/104

багатодітна сімя

7

Якубовська Марія Петрівна

03.04.1994

4

м-н «Діброва»,14/41

багатодітна сімя

8

Цимбалюк Тетяна Миколаївна

12.12.1994

5

м-н «Сонячний»,9/11

багатодітна сімя

9

Ніколушенко Наталя Валентинівна

20.11.1998

4

м-н «Діброва»,9/14

багатодітна сімя

10

Платановська Ніна Григорівна

06.04.2000

3

м-н «Діброва», 1-Г/к.913

одинока мати

11

Вуглицька Валентина Іванівна

15.01.2003

3

м-н «Сонячний», 22/143

дитина-інвалід

12

Ткачук Ірина Михайлівна

08.02.2006

5

м-н «Лісовий»,1/126

багатодітна сімя, дитина-інвалід

13

Гриненчук Інна Володимирівна

19.05.2006

4

м-н «Діброва»,9/49

інвалід з дитинства

14

Шимчик Тетяна Іванівна

10.05.2007

3

м-н «Сонячний»,21/88

одинока мати

15

Білоусова Наталя Олександрівна

11.02.2009

3

м-н «Сонячний»,15/47

чоловік-інвалід

16

Сивак Сніжана Володимирівна

20.01.2010

5

м-н «Діброва»,1-В/59

багатодітна сімя

17

Попадюк Віолетта Михайлівна

19.03.2010

5

м-н «Сонячний»,16/47

багатодітна сімя

18

Беженар Світлана Євгеніївна

21.04.2010

4

м-н «Діброва», 1-Г/к.714-715

вдова

19

Андронік Іван Іванович

02.02.2011

2

м-н «Діброва»,15/27

дитина-інвалід

20

Гудиш Ганна Іванівна

13.04.2011

3

м-н «Сонячний»,9/10

багатодітна сімя, інвалід

21

Штепований Іван Михайлович

11.05.2011

6

м-н «Діброва»,15/47

інвалід 2 групи

22

Тримурич Оксана Григорівна

10.10.2012

6

м-н «Діброва»,16/35

багатодітна сімя

23

Рудницька Юлія Петрівна

10.07.2013

5

м-н «Сонячний»,11/93

багатодітна сімя

24

Пешкань Оксана Анатоліївна

06.11.2013

2

м-н «Сонячний»,22/81

одинока мати

25

Тодоріка Марія Іванівна

04.12.2013

7

м-н «Діброва»,21/47

багатодітна сімя, вдова

26

Михайлюк Надія Трохимівна

04.12.2013

4

м-н «Діброва»,17/28

Мати-героїня

27

Сазонов Борис Леонідович

11.02.2015

3

м-н «Лісовий»,1/12

учасник бойових дій (АТО)

28

Кучерюк Костянтин Сергійович

16.12.2015

6

м-н «Сонячний»,22/49

багатодітна сімя

29

Єрмілов Олександр Павлович

16.12.2015

2

м-н «Діброва»,14/69

учасник бойових дій (АТО)

30

Танасійчук Ольга Людвігівна

09.03.2016

4

м-н «Діброва»,15/38

багатодітна сімя

31

Дерен Олександр Юрійович

06.04.2016

6

м-н «Сонячний»,22/67

учасник бойових дій (АТО)

32

Мартинюк Валентин Іванович

06.04.2016

1

м-н «Сонячний»,23/18

учасник бойових дій (АТО)

33

Дроник Сергій Васильович

07.12.2016

5

м-н «Сонячний»,24/69

багатодітна сімя

34

Джураєва Альона Володимирівна

27.11.2017

5

м-н «Діброва»,7/11

багатодітна сім'я

35

Килимник Альона Василівна

14.07.2021

4

м-н «Діброва»,1-Б/70

багатодітна сім’я

36

Суха Яна Василівна

15.08.2023

6

м-н «Діброва»,17А/9

багатодітна сім’я

37

Здебняк Людмила Петрівна

13.10.2023

4

м-н «Діброва»,1В/85

чоловік (УБД)

38

Лукашова Наталя Василівна

07.02.2024

1

м-н «Лісовий»,1/86

ВПО

39

Ломова Софія Сергіївна

07.02.2024

1

м-н «Діброва»,1-А/33

ВПО

40

Авдєєнко Людмила Василівна

07.02.2024

2

м-н «Діброва»,17А/36

ВПО

41

Гангал Василь Вікторович

07.02.2024

3

м-н «Сонячний»,14Б

ВПО

42

Кащенко Тамара Володимирівна

07.02.2024

1

м-н «Діброва»,10/18

ВПО

43

Іванова Лідія Тимофіївна

07.02.2024

2

м-н «Діброва»,12/42

ВПО

44

Бакальцева Ганна Володимирівна

07.02.2024

4

м-н «Лісовий»,1/13

ВПО (багатодітна сім’я)

45

Таранченко Світлана Володимирівна

07.02.2024

1

м-н «Сонячний»,3/10

ВПО

46

Іванків Руслана Володимирівна

07.02.2024

4

м-н «Діброва»,20А/36

ВПО

47

Кравченко Вікторія Борисівна

07.02.2024

1

м-н «Діброва»,14/7

ВПО

48

Зеленюк Валентин Іванович

07.02.2024

2

м-н «Сонячний»,11/25

ВПО

49

Бурчак Людмила Вікторівна

07.02.2024

6

м-н «Діброва»,17/75

ВПО

50

Нікітенко Валентина Василівна

07.02.2024

1

м-н «Сонячний»,14Б

ВПО

51

Штепенко Тетяна Павлівна

07.02.2024

4

м-н «Лісовий»,1/46

ВПО

52

Єрьоменко Ніна Петрівна

07.02.2024

1

м-н «Діброва»,4/14

ВПО

53

Верещак Надія Василівна

07.02.2024

1

м-н «Сонячний», 11/120

ВПО

54

Максимовська Оксана Петрівна

07.02.2024

2

вул.Лісова,228

ВПО

55

Авраменко Микола Іванович

07.02.2024

1

м-н «Сонячний», 11/120

ВПО

56

Єсіпова Юлія Володимирівна

07.02.2024

5

м-н «Діброва»,16/106

ВПО (багатодітна сім’я)

57

Єсіпова Жанна Вячеславівна

07.02.2024

1

м-н «Діброва»,16/106

ВПО

58

Таратута Лідія Василівна

07.02.2024

1

м-н «Діброва»,11/80

ВПО

59

Юр’єв Микола Спірідонович

07.02.2024

2

м-н «Сонячний»,20/52

ВПО

60

Топоркова Тетяна Олександрівна

07.02.2024

2

м-н «Сонячний», 12/109

ВПО

61

Чупріна Ніна Іванівна

07.02.2024

5

м-н «Діброва»,19/3

ВПО

62

Кривонос Оксана Олександрівна

07.02.2024

5

м-н «Діброва»,20/27

ВПО (багатодітна сім’я)

63

Горова Олена Валеріївна

07.02.2024

1

м-н «Лісовий»,1/15

ВПО

64

Кулікова Анжела Андріївна

07.02.2024

3

м-н «Діброва»,22А/1

ВПО

65

Варвянський Володимир Миколайович

07.02.2024

3

м-н «Сонячний»,7/26

ВПО

66

Гургуц Сергій Володимирович

07.02.2024

4

м-н «Сонячний»,7/98

ВПО

67

Воротняк Варвара Микитівна

07.02.2024

2

м-н «Лісовий»,1/15

ВПО

68

Мілішкевич Костянтин Йосипович

07.02.2024

1

м-н «Діброва»,20/3

ВПО

69

Колісник Юрій Васильович

06.03.2024

2

м-н «Діброва»,1Б/110

УБД

70

Єрьоміна Інна Аркадіївна

10.04.2024

2

м-н «Сонячний»,17/94

ВПО

71

Алексеєнко Євгеній Романович

10.04.2024

1

м-н «Діброва»,19А/17

ВПО

72

Гречина Раїса Василівна

10.04.2024

1

м-н «Діброва»,8/30

ВПО (Ветеран праці)

73

Савицька Тетяна Вікторівна

10.04.2024

1

м-н «Діброва»,8/30

ВПО

74

Тропіна Марина Артурівна

10.04.2024

2

м-н «Діброва»,8/30

ВПО

75

Петренко Наталя Миколаївна

10.04.2024

2

м-н «Діброва»,23/13

ВПО

76

Радченко Яна Юріївна

10.04.2024

3

м-н «Сонячний»,23/16

ВПО

77

Холод Валентина Леонідівна

10.04.2024

1

м-н «Діброва»,3/31

ВПО

78

Білоусенко Наталія Миколаївна

10.04.2024

2

м-н «Діброва»,13/63

ВПО (чоловік інвалід ІІІ гр.)

79

Арсені Микола Харлампійович

10.04.2024

2

м-н «Діброва»,23/88

ВПО

 

 

Списки громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради станом на 10.04.2024р. 
та користуються правом першочергового одержання жилих приміщень, пункт 45 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов, і надання їм жилих приміщень»

Додаток 3 до рішення виконавчого комітету від 10.04.2024 №92/9

Список осіб, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради для отримання жилої площі за місцем проживання в першочерговому порядку п.45 "Правил…"

 

 

№ з/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Дата прийняття на квартирний облік

Склад сім"ї

Місце реєстрації

Наявність пільг

 

1

Сментенюк Микола Володимирович

30.06.1992

3

с.Шишківці

звільнений в запас

 

2

Щасливий Віктор Васильович

24.03.1993

3

с.Вітрянка

звільнений в запас

 

3

Статник Ігор Васильович

27.09.2001

4

м.Сокиряни

звільнений в запас

 

 

 

Списки громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради станом на 10.04.2024р. 
та користуються правом позачергового одержання жилих приміщень, пункт 46 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов, і надання їм жилих приміщень»

Додаток 4 до рішення виконавчого комітету від 10.04.2024 №92/9

№ з/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Дата прийняття на квартирний облік

Склад сім'ї

Домашня адреса

Наявність пільг

1

Білоконь Світлана Василівна

27.09.1988

4

м-н «Діброва», 20/41

молодий спеціаліст

2

Горбанюк Володимир Болеславович

25.11.1992

4

м-н «Сонячний», 12/143

ліквідатор

3

Радамовський Микола Миколайович

26.05.1992

1

м-н «Сонячний», 12/137

ліквідатор

4

Швець Галина Іванівна

08.04.1994

4

м-н «Діброва», 12/90

ліквідатор

5

Стецун Петро Миколайович

11.05.1994

3

м-н «Сонячний», 4/6

ліквідатор

6

Олійник Олег Іванович

06.02.2008

3

м-н «Сонячний», 15/54

молодий спеціаліст

7

Мельник Катерина Вікторівна

06.08.2008

3

м-н «Діброва», 1-Г/к.616

діти-сироти

8

Кіцану Дмитро Парфенійович

04.08.2016

2

м-н «Діброва», 17А/22

ліквідатор

9

Цицак Вікторія Любомирівна

09.09.2020

1

м. Львів, вул. Сяйво, 21/153

голова суду

10

Жовновська Анна Михайлівна

21.10.2020

1

м-н «Сонячний», 12/101

дитина-сирота

11

Малованюк Дмитро Андрійович

09.11.2022

2

м-н «Діброва», 1-Б/61

Дитина позбавлена батьківського піклування

 

Списки громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Новодністровської міської ради станом на 10.04.2024р. 
по договору, пункт 49 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов, і надання їм жилих приміщень»

Додаток 5 до рішення виконавчого комітету від 10.04.2024 №92/9

№ з/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Дата прийняття на квартирний облік

Склад сім"ї

Домашня адреса

Наявність пільг

1

Щасливий Олександр Іванович

28.01.1991

1

м-н «Діброва», 1-Г/к.413

трудовий договір

 

Завантажити рішення

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора