УВАГА! Триває операція «Нерест 2024»

Дата: 29.03.2024 15:55

Фото без описуЗ 1 квітня 2024 року з метою збереження та відтворення водних біоресурсів на водоймах Чернівецької області Державна екологічна інспекція Карпатського округу розпочинає щорічну природоохоронну операцію «Нерест 2024».

На переважній більшості водних об'єктів набирає чинності щорічна нерестова заборона на вилов риби. З переліком ділянок водойм, де заборонено рибальство в нерестовий період 2024 року можна ознайомитися за посиланням.

Новодністровська ТГ спільно із Державною екологічною інспекцією Карпатського округу попереджає, що за порушення правил рибальства порушники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності відповідно до ч.3 та ч.4 ст.85, ст.91, ст.88-1 КУпАП. Крім того, природоохоронним законодавством передбачено нарахування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування риби.