Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

ДПС Буковини: власників нерухомості, землевласників та землекористувачів закликаємо погасити податкові борги за минулий рік

Дата: 16.05.2024 15:51
Кількість переглядів: 24

Фото без описуУ Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області звертаються до власників житлової нерухомості (квартири площею понад 60кв.м, будинки площею понад 120кв.м, будинок + квартира площею понад 180кв.м), власників нежитлової нерухомості, землевласників та землекористувачів провести звірку з податковою службою, щоб вияснити чи не рахується податковий борг зі сплати податку на нерухомість, земельного податку та орендної плати за землю.

Загалом платники Буковини на початок травня 2024 року заборгували податку на нерухоме майно 77,4млн.грн. та плати за землю (орендна плата) - 112млн.грн.

Оскільки згідно норм ПКУ на податковий борг, сума якого не перевищує 3 060 гривень, податкова вимога не надсилається, не всі боржники знають, що заборгували. Через це сума боргу зростає і негативно впливає як на надходження податків, так і може призвести до виникнення права податкової застави на майно боржника.

Отримати інформацію про суму заборгованості, вид податку та підстави виникнення податкового боргу можна, скориставшись сервісом «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua/).

Також, для уточнення інформації про податкові борги можна звернутися до фахівців в Центрах обслуговування платників при податкових інспекціях, або до управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Чернівецькій області за телефонами: 0372(545635); 0372(545015).

Крім того, інформацію про наявність податкового боргу платники податків можуть перевірити і в органах місцевого самоврядування територіальних громад.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора