Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Центр пробації запрошує до співпраці волонтерів!

Дата: 16.05.2024 16:54
Кількість переглядів: 53

Фото без описуДністровський районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області запрошує до співпраці ініціативних та небайдужих громадян, студентів вузів, членів благодійних, громадських та релігійних організацій для здійснення волонтерської діяльності у сфері пробації.

Система пробації - це робота із особами, які вчинили правопорушення незначної суспільної небезпечності, за що їх засуджено до покарань, альтернативних позбавленню волі. Волонтери допомагають сектору пробації надавати неізольованим від суспільства правопорушникам комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки, формування соціально сприятливих змін особистості. Таким чином попереджується скоєння засудженою особою нового правопорушення.

Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до ЗУ (Закон України) «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Волонтером пробації може стати фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі. До волонтерської діяльності, пов’язаної із пробацією, не залучаються особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше були виключені уповноваженим органом з питань пробації зі складу волонтерів пробації через допущення дій і вчинків, які негативно вплинули на репутацію волонтера пробації, уповноваженого органу з питань пробації, порушили права суб’єктів пробації.

Волонтер пробації під час здійснення своїх повноважень має право на:
- безпечні і належні умови здійснення волонтерської діяльності, зокрема, отримання достовірної, точної та повної інформації про порядок та умови провадження волонтерської діяльності;
- перебування на території і в приміщеннях підприємств, установ та організацій за дозволом їх керівників або уповноважених ними осіб;
- участь у відвідуванні суб’єктів пробації за місцем їх роботи або навчання;
- проведення зустрічей із суб’єктами пробації з метою здійснення заходів соціально-виховної роботи;
- захист своїх прав відповідно до законодавства;
- інші права, передбачені договором та законодавством.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом із нашим сектором може приєднатися до співпраці. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити максимальну безпеку суспільства!

Дністровський районний сектор №2 філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області, тел: 0673551878


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора