Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Питання безпеки і комфорту громади залишаються першочерговими

Дата: 27.05.2024 17:29
Кількість переглядів: 57

Фото без описуБільшість питань порядку денного чергової апаратної наради керівників структурних підрозділів міської ради, яка відбулася 27 травня, стосувалися створення оптимально безпечних та комфортних умов проживання в Новодністровській ТГ в умовах війни.

Говорили, зокрема, про підготовку міста до осінньо-зимового періоду та алгоритми застосування альтернативних джерел електропостачання для живлення критично важливих для всієї громади функцій: водопостачання і водовідведення, обігрів приміщень в закладах освіти і медицини, «пунктів незламності», куди у разі необхідності можуть приходити усі громадяни. Окремо йшла мова про самотніх людей, неспроможних попіклуватися про себе. Під час тривалих відключень електроенергії в цьому плані залучатиметься КУ «Центр надання соціальних послуг».

Міський голова Наталя Цимбалюк в черговий раз підкреслила, що генератор 1400кВА/50ГЦ, отриманий торік від Урядового агентства стратегічних резервів Польщі за сприяння Чернівецької ОВА, улаштований на насосній УТВК та застосовуватиметься у випадках, коли місто залишатиметься без електроенергії на тривалий час (добу і більше), адже його запуск використання потребує великого об’єму палива.

Обговорили також наслідки двох надзвичайних подій, що сталися в місті впродовж минулого тижня. В результаті в одному випадку ДТП, в іншому ‑ пожежі (обійшлося, на щастя, без жертв), суттєво постраждало майно громадян. Відтак набуває актуальності питання убезпечення від збитків. Одним із таких гарантів є система страхування. Користуватися таким інструментом, чи ні ‑ це питання кожен громадянин вирішує вже самостійно.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора