Що таке патронат над дитиною і навіщо ця послуга – розповідали в міській раді

Дата: 28.05.2024 15:08

Фото без опису27 травня у Новодністровській міській раді відбувся тренінг «Інформування та пошук патронатних вихователів”. Регіональний координатор проєкту «Партнерство «Кожній дитині», тренер обласного Центру соціальних служб та начальник Служби у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації проінформували учасників про послугу патронату над дитиною.

Головними перевагами послуги сімейного патронату є:

🔶невідкладне надання дитині, яка залишилася без піклування батьків, прихистку і родинного тепла;

🔶влаштування дитини в сімʼю протягом доби, уникнення розміщення дитини в інтернатні заклади;

🔶оплачуваність роботи патронатного вихователя, розмір місячної заробітної плати становить 15 140 грн.;

🔶виплата соціальної допомоги на кожну дитину, яка влаштована в патронатну сімʼю:

🔹6 407,50 грн для дітей від 0 до 6 років;

🔹7 990,00 грн ‑ від 6 до 18 років.

Детальніше про послугу патронату над дитиною можна дізнатися у службі у справах дітей Новодністровської міської ради.