Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної російської агресії проти України

Дата: 04.06.2024 10:51
Кількість переглядів: 47

Фото без описуВажкий, омитий слізьми, день був запроваджений рішенням Верховної Ради України від 1 червня 2021 року. Таким чином Україна приєдналася до ініціативи Генеральної Асамблеї ООН щодо запровадження щороку 4 червня відзначати Всесвітній день безневинних дітей, які постраждали від агресії.

Війна так чи інакше торкнулася життя кожного маленького українця - забрала дитинство, позбавила захищеності, безпеки, домівок, іноді батьків… Щодня і щоночі тисячі українських дітей страждають, перебувають у стресових ситуаціях, навчилися виживати в бомбосховищах, швидко прокидатися від звуків повітряної тривоги. Дізнавшись, що таке війна, наші дітки дуже швидко подорослішали...

Через російську агресію діти гинуть, отримують поранення, пропадають безвість, їх крадуть у власних батьків і силоміць поселяють в чужі родини у чужій країні.

Але військові злочини не мають терміну давності. Маємо розуміти і пам’ятати, що за кожне обірване чи скалічене дитяче життя російська держава-окупант та її армія мають відповісти.

Щоб наша пам’ять про безневинні великі жертви маленьких українців не була сухою та безіменною, а також задля того, щоб за кожен злочин настала відповідальність і справедливе покарання, ми не повинні мовчати. Це найменше, що ми можемо зробити…

Запрошуємо всіх небайдужих прийти сьогодні на Алею Слави і вшанувати пам’ять про загиблих діток України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора