Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

Ще один депутат Новодністровської міської ради склав свої повноваження

Дата: 28.06.2024 13:30
Кількість переглядів: 68

Фото без описуКокош Філіпп Ілліч подав на розгляд 75-ї сесії Новодністровської міської ради VІIІ скликання заяву про дострокове припинення повноважень депутата.

Він був обраний у виборчому окрузі №2 (будинки №№11 – 16 м-ну «Діброва»), вул. Зелена, Лісова, Садова), будучи безпартійним, балотувався від політичної партії «Рідне місто». На виборах 2020 року за нього проголосувало 64 виборці. Водночас Філіп Ілліч тоді зайняв друге місце в перегонах на посаду міського голови, набравши 487 голосів  і поступившись лише нині діючому керівнику громади. З 75-ти сесій, які відбулися впродовж 2020 – 2024 років Філіпп Ілліч взяв участь у 17-ох у 2020 – 2021 роках. Сесії 2022 – 2024 рокі проходили без участі депутата Ф.І.Кокоша.

Рішення про добровільне складання повноважень Філіпп Кокош аргументував так: «Депутат повинен виконувати обов’язки в повному об’ємі. Якщо цього не відбувається, то носити формально статус депутата, на мій погляд, ‑ це образа для округу і образа безпосередньо. Тому я вважаю, що в моєму випадку, коли я не приїжджаю в Новодністровськ, коли я виконую не в повній мірі свої депутатські обов’язки, вважаю, що моє депутатство є формальним. А формальним депутатом бути я не хочу. Або бути депутатом таким дієвим, який виконує безпосередньо свої зобов’язання, або ніяким. Тому, не тримаючись за мандат, не тримаючись за статус, я прийняв таке рішення».

27 червня сесія задовільнила прохання свого колеги і прийняла рішення про дострокове припинення повноважень депутата  Філіппа Кокоша.

Наразі це вже другий обранець Новодністровської громади, який відмовився від своїх повноважень. У березні 2023 року зі складу депутатського корпусу вийшла Ольга Петращук. Тож кількісний склад ради на даний момент складає 20 депутатів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора