Новодністровська ТГ

Дністровський район Чернівецька область

У Чернівецькій області зареєстровано 16238 РРО/ПРРО, податківці нагадують про фінансову відповідальність у разі їх відсутності

Дата: 03.07.2024 10:44
Кількість переглядів: 23

Фото без описуУ Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області звертають увагу, що  підприємці — платники єдиного податку другої, третьої та четвертої груп та на загальній системі оподаткування зобов'язані застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (надані послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу.

Усім представникам бізнесу необхідно знати - правові відносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО) регулюються Законом України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Також податківці роблять акцент  на праві споживачів вимагати у продавців фіскальний чек встановленої форми та змісту. Даний розрахунковий документ є підтвердженням включення суми від продажу товарів (послу) до оподаткованого доходу та запорукою надходжень податків до бюджету. А ще фіскальний чек - це  гарантія захисту прав споживачів.

Будьте відповідальними покупцями – вимагайте чек!

За здійснення розрахункових операцій без видачі фіскального чеку передбачено фінансову відповідальність: за перше порушення у розмірі 100 відсотків вартості проданого товару та 150 відсотків за повторне.

Всього у Чернівецькій області зареєстровано 16238 РРО/ПРРО: з них 5103 РРО та 11135 ПРРО.

Все про ПРРО читайте за посиланням на сайті ДПС: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора