Чернівецький національний університет ім.Юрія Федьковича запрошує абітурієнтів

Дата: 24.07.2024 15:36

Фото без описуЧернівецький національний університет імені Юрія Федьковича запрошує абітурієнтів вступати на освітню програму 232 «Соціальне забезпечення».

Разом із дипломом з цієї спеціальності фахівці отримують широкий спектр корисних навичок. Це знання основ бухобліку, економічних основ соціального забезпечення, системи соціального захисту населення, призначення і нарахування соціальних виплат, розробки і реалізації соціальних проєктів, основ соціальної роботи, діяльності недержавних структур у соціальному забезпеченні, місцевого самоврядування, основ конфліктології та медіації і багато інших корисних для роботи курсів.

Освітня програма «Соціальне забезпечення» щороку має достатню кількість бюджетних місць з прохідним балом від 140.

Завантажити презентацію