21 Грудня, 2022 р., 12:43
Державна служба з питань праці інформує: Кодекс законів про працю України визначає 12 днів на рік як святкові і неробочі дні, в які робота не проводиться (зокрема, Новий рік та Різдво Христове).
19 Грудня, 2022 р., 12:11
«Новодністровське радіо» повідомляє про відкриття «Різдвяного містечка» у сквері ім.Т.Шевченка в мікрорайоні «Сонячний». Яскрава фотозона, костюми, іграшки та декорації залишилися з попередніх періодів, тож з міського бюджету на облаштування свята кошти не використовувалися.
14 Грудня, 2022 р., 17:08
14 грудня в Україні відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС ‑ людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.
14 Грудня, 2022 р., 16:46
На крайньому засіданні виконавчого комітету (8 грудня) та позачерговій сесії Новодністровської міської ради (12 грудня) представники влади міста обговорювали ситуацію в ДКП «Управління «Тепловодоканал». Через економічно необґрунтовані тарифи на водопостачання та водовідведення підприємство потрапило в розряд збиткових. Розміри збитків та кредиторської заборгованості доволі відчутні, що спонукає до дій.
14 Грудня, 2022 р., 16:43
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, Законом України від 16 листопада 2022 року № 2747-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами» (далі – Закон №2747), який набрав чинності 11.12.2022, внесені наступні зміни:
14 Грудня, 2022 р., 16:38
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, що 11.12.2022 набрав чинності ЗУ від 16 листопада 2022 року № 2757-ІХ «Про внесення змін до пункту 21 розділу VII «Прикінцеві положення» Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» щодо вдосконалення порядку включення благодійників – фізичних осіб до Реєстру волонтерів АТО та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації».
14 Грудня, 2022 р., 10:31
Через масовані ракетні атаки росії об’єкти критичної інфраструктури України зазнали масштабних руйнувань. Як наслідок, мешканці багатоквартирних та приватних будинків для приготування їжі та обігріву осель почали масово використовувати газові балони. Аналогічна ситуація спостерігається під час трудової діяльності.
13 Грудня, 2022 р., 15:53
🔰«Ліміти споживання електроенергії для міста Новодністровськ не визначаються. НЕК «Укренерго» обраховує ліміти для областей. Тому вимкнення м-ну «Сонячний» ніяк не може вплинути на ситуацію в м-ні «Діброва», ‑ наголосила на черговій апаратній нараді 12 грудня міський голова Наталя Цимбалюк.
13 Грудня, 2022 р., 14:31
Розпочало роботу Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.
09 Грудня, 2022 р., 18:17
День місцевого самоврядування відзначили представники міської влади – депутати, члени виконавчого комітету, службовці виконавчих органів міської ради.