13 Лютого, 2023 р., 17:08
Відповідно до чинного законодавства, органи місцевого самоврядування уповноважені формувати і затверджувати списки присяжних. Ними можуть бути громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, відповідають вимогам до присяжних.
07 Лютого, 2023 р., 09:44
Від початку повномасштабного вторгнення Товариство Червоного Хреста України активізувало свою роботу у Новодністровську.
07 Лютого, 2023 р., 09:13
У тісній співпраці Новодністровської міської ради та Національної поліції в нашому місті реалізується проєкт «Поліцейський офіцер громади».
03 Лютого, 2023 р., 10:53
Поліцейські офіцери громади повідомляють, що підвальне приміщення в будівлі зв’язку, яке було облаштоване як сховище на час повітряної тривоги, іноді використовується не за призначенням. Під час патрулювання території міста вже неодноразово виявлялись факти перебування там громадян певних категорій, серед яких є й неповнолітні особи.
03 Лютого, 2023 р., 10:39
31 січня на черговій сесії Новодністровської міської ради депутати заслухали поліцейських офіцерів громади (ПОГ) про проведену ними роботу у минулому році.
01 Лютого, 2023 р., 11:50
31 січня на черговій сесії депутати Новодністровської міської ради розпланували роботу на 2023 рік.
01 Лютого, 2023 р., 11:35
На черговій сесії Новодністровської міської ради, що відбулася 31 січня, управління праці та соціального захисту населення прозвітувало про виконання у 2022 році «Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» Новодністровської міської територіальної громади».
01 Лютого, 2023 р., 11:32
31 січня за ініціативи міського голови Наталі Цимбалюк відбулася зустріч мешканців громади із очільником Дністровської районної ради Віталієм Якубенком та
30 Січня, 2023 р., 16:45
Хаотично насаджені плодові дерева впереміж із дикорослими, широколисті і хвойні, чимало з яких мають вади стовбурів і пошкодження – такого не має бути в середмісті сучасного населеного пункту. Тому міська влада взяла курс на омолодження та окультурення зелених насаджень і активно проводить цю діяльність.
30 Січня, 2023 р., 16:44
КНП «Новодністровська поліклініка» вже має законтрактовану з Національною службою здоров’я України угоду на 2023 рік. Про це повідомила на черговій апаратній нараді 30 січня директор підприємства Ольга Добенко.