20 Квітня, 2023 р., 12:25
Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.
20 Квітня, 2023 р., 11:36
Спалахи інфекційних хвороб часто супроводжують війни і гуманітарні кризи. Вимушене переселення людей, їх скупчення, недостатній рівень санітарії можуть спричинити швидке поширення інфекції. Особливо загрозливою є ситуація для дітей із незавершеним або з відсутнім курсом вакцинації. Не в меншій небезпеці і дорослі, адже окремі захворювання можуть бути летальними.
14 Квітня, 2023 р., 12:00
Вітаю із Великодніми святами усіх мешканців міста і гостей!
14 Квітня, 2023 р., 09:33
За ініціативи міської влади у Центрі надання соціальних послуг Новодністровської міської ради видали великодні продуктові набори усім, хто зареєстрований та перебуває на обслуговуванні у Центрі. Це загалом 330 пакетів із великодніми пасками, мукою та олією. Окрема подяка приватному підприємцю, депутату міської ради Сергію Бойчуку за допомогу у реалізації цієї акції та постійне благодійництво.
30 Березня, 2023 р., 16:21
Головний лікар Тетяна Щаслива доповіла на черговій сесії про напрямки використання коштів. Зокрема:
30 Березня, 2023 р., 16:01
Підприємництво є важливою складовою економіки, яка забезпечує значну частину надходжень до бюджету громади, створює робочі місця та сприяє поліпшенню соціального клімату в громаді. Про це говорилось на черговій сесії міської ради під час розгляду питання про затвердження «Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Новодністровській міській територіальній громаді на 2023-2024 роки».
29 Березня, 2023 р., 16:07
На черговій сесії Новодністровської міської ради, що відбулася 28 березня, відділ економіки та управління комунальним майном прозвітував про стан надходжень у 2022 році коштів за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади.
24 Березня, 2023 р., 10:41
19 березня 2023 року на 76-ому році життя перестало битися серце Почесної громадянки Новодністровська – Віри Петрівни Бабич.
10 Березня, 2023 р., 09:41
Чернівецька ОВА починає реалізацію програми компенсації вартості обладнання, що забезпечує акумуляцію і генерацію енергії, для забезпечення роботи суб’єктів підприємництва в умовах енергетичної кризи.
09 Березня, 2023 р., 12:22
В День народження Тараса Шевченка 9 березня працівники виконавчих органів місцевого самоврядування віддали шану творчості і нескореності українського Прометея, поклавши квіти до його пам’ятника.