01 Лютого, 2024 р., 14:11
Інформація Новодністровської міської ради Чернівецької області про проведення конкурсу:
22 Січня, 2024 р., 17:26
Кожен громадянин України, який став свідком фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу внаслідок надзвичайних ситуацій, подій, збройної агресії російської федерації може подати електронне звернення та долучитися до відновлення та збереження довкілля у застосунку Еко-Загроза.
18 Січня, 2024 р., 15:38
Рішенням виконавчого комітету Новодністровської міської ради №198/12 від 9 жовтня 2023 року затверджено «Положення про порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».
12 Січня, 2024 р., 10:52
З метою забезпечення належного надання послуг із збирання та перевезення побутових відходів з території м.Новодністровськ,
03 Січня, 2024 р., 15:45
Відповідно до підпункту 12.3.4 пункту 12.3 статті 12  Податкового кодексу України рішення про встановлення місцевих податків, зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів приймаються органами місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків і зборів, та про внесення змін до таких рішень.
25 Грудня, 2023 р., 11:18
До уваги фізичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб незалежно від їхньої організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність і мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону (далі - виконавець) мають у своєму складі сертифікованого інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.
12 Грудня, 2023 р., 16:46
Новодністровська міська рада оголошує аукціон з продажу права оренди на земельну ділянку площею 0,0063 га.
29 Листопада, 2023 р., 16:05
В Україні презентували перший мобільний додаток, який допомагає отримати безкоштовну спортивну реабілітацію ветеранам та військовослужбовцям.