02 Червня, 2023 р., 13:10
Новодністровська міська рада оголошує аукціон з продажу права оренди на земельну ділянку площею 0,8563 га, кадастровий номер: 7310600000:01:002:0015 за адресою: Чернівецька область, м.Новодністровськ, м-н «Молодіжний»
02 Червня, 2023 р., 13:08
До уваги фізичних осіб – суб'єктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб незалежно від їхньої організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність і мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону (далі - виконавець) мають у своєму складі сертифікованого інженера-землевпорядника та інженера-геодезиста, зареєстрованого у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів.
24 Травня, 2023 р., 12:30
Онлайн-проект покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії.
09 Травня, 2023 р., 11:13
ВПО та місцевих активістів/активісток із громад заходу України запрошують стати частиною міжнародного проекту – Табору з медіаграмотності.
27 Квітня, 2023 р., 16:00
1 травня 2023 року відбудеться консультаційна зустріч для представників малого та середнього підприємництва з фахівцями Чернівецької обласної служби зайнятості. Зустріч проходитиме он-лайн в проміжок часу з 14.00 до 16.00 год.
07 Квітня, 2023 р., 11:20
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
24 Березня, 2023 р., 12:31
Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області запрошує на службу на посади сапера та водія-сапера.
09 Березня, 2023 р., 15:04
Чернівецький навчально-консультативний центр кадрів АПК надає освітні послуги для дорослого населення у сфері професійно-технічної і післядипломної освіти за ліцензованими Міністерством освіти і науки України професіями і напрямами.
01 Березня, 2023 р., 15:24
Ресурсний центр ГУРТ запрошує взяти участь у конкурсі міні-грантів офіційно зареєстровані українські громадські та благодійні організації, які надають або планують надавати психосоціальну допомогу постраждалим від війни за методологією груп самодопомоги у Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Сумській, Тернопільській, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.