09 Листопада, 2023 р., 11:26
У Чернівецькій області продовжують діяти програми підтримки громадян та бізнесу.
06 Листопада, 2023 р., 17:31
АТ «Укрпошта», виконуючи зобов’язання, взяті на себе перед Міністерством соціальної політики, здійснюючи виплату пенсій та інших соціальних виплат, забезпечує доставку коштів одержувачам на всій території України, не зважаючи на кількість мешканців у населених пунктах, а також надає інші фінансові та поштові послуги.
19 Жовтня, 2023 р., 17:03
Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», мета якої — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України.
16 Жовтня, 2023 р., 12:31
На виконання листа Міністерства у справах ветеранів України від 10.10.2023 № 6/2000 щодо проведення загальнонаціонального опитування з метою виявлення конкретних потреб, проблем та ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни у Чернівецькій області, Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА (ОВА) запрошує ветеранів та нинішніх учасників російсько-української війни пройти опитування за формою:
04 Жовтня, 2023 р., 12:37
Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з Національною суспільною телерадіокомпанією України готує для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів з усієї України телевізійний урок «Всеукраїнський урок єдності».
28 Серпня, 2023 р., 11:17
До відома суб'єктів малого та середнього підприємництва! З 27.07 по 01.09 2023 року Чернівецькою обласною військовою адміністрацією розпочато II етап прийому заявок на компенсацію частини вартості обладнання для забезпечення роботи в умовах енергетичної кризи субʼєктам малого та середнього підприємництва.
25 Серпня, 2023 р., 15:43
Фестивалі українських крафтярів вперше відбудуться у Львові та Івано-Франківську. Смачний осінній вікенд у Львові відбудеться вже 9-10 вересня у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.
22 Серпня, 2023 р., 15:47
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
06 Червня, 2023 р., 16:17
Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.