30 Вересня, 2022 р., 14:20
Порядок денний чергової сесії Новодністровської міської ради був сформований з дев’яти основних питань. З урахуванням додаткових питань, ініційованих через депутатські запити, прийнято 14 рішень. Участь у роботі сесії взяли 13 депутатів.
29 Вересня, 2022 р., 17:03
У 1998 році Президент України підписав Указ, що затверджує Всеукраїнський день бібліотек, який відзначається 30 вересня. Це свято провідників у країну знань, наукових відкриттів, фантастики і белетристики.
29 Вересня, 2022 р., 12:25
 Державна служба України з питань праці надає роз’яснення щодо окремих питань упорядкування трудових відносин з працівниками з нефіксованим робочим часом.
27 Вересня, 2022 р., 14:29
«Зігрій бійця» ? громадська ініціатива, активно підхоплена українцями в 2014 – 2015 роках, на напередодні зими знову набула актуальності. Виготовленням приладів обігріву займаються як підприємства, так і пересічні громадяни.
26 Вересня, 2022 р., 16:00
27 вересня Україна відзначає День вихователя або Всеукраїнський день дошкілля, вшановуючи таким чином працю всіх працівників дошкільної освіти. Всіх, у кого надзвичайно добрі серця, величезна терплячість, відповідальність, кмітливість та вміння дарувати тепло.
26 Вересня, 2022 р., 15:54
Першим на порядку денному чергової апаратної наради 26 вересня було розглянуто питання роботи освітніх закладів. Начальник відділу гуманітарної політики міської ради Людмила Пастушок доповіла, що в закладах загальної середньої освіти зараз навчається 1 147 учнів, з них 50 - ВПО.
26 Вересня, 2022 р., 15:51
Цими днями, а саме 25 вересня, відзначили своє професійне свято працівники позашкільної освіти, яка є дуже важливою ланкою в системі навчання та виховання нашого юного покоління.
26 Вересня, 2022 р., 10:35
Набрали чинності зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», що дають право на продовження виплати пенсії при укладенні контракту про проходження служби цивільного захисту.
23 Вересня, 2022 р., 09:53
Відновлення пенсіонером трудової діяльності, зміна місцевості проживання, статусних даних та інші обставини, які справляють вплив на розрахунок пенсійної виплати, - інформація, яку необхідно своєчасно повідомляти органам Пенсійного фонду. За її відсутності можливі нарахування і виплата зайвих коштів, які неодмінно доведеться повертати.
23 Вересня, 2022 р., 09:52
До Державної служби України з питань праці надходить інформація від суб’єктів господарювання про телефонні дзвінки від осіб, у тому числі, які представляються колишніми працівниками державних підприємств, віднесених до сфери управління Держпраці, з комерційними пропозиціями щодо надання послуг у сфері охорони праці.