22 Вересня, 2022 р., 13:58
21 вересня учні 5 – Б класу ЗЗСО ІІ – ІІІ ступенів разом зі своїм керівником Тетяною Заришняк прийшли до міської ради з привітаннями з Міжнародним днем миру.
21 Вересня, 2022 р., 17:11
З початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну підрозділи ДСНС України щоденно залучаються до завдань із ліквідації наслідків агресії.
21 Вересня, 2022 р., 17:09
В закладах дошкільної освіти Новодністровської територіальної громади вартість харчування одного вихованця до 31 грудня 2022 року становитиме 52 гривні в день. Така сума була встановлена виконавчим комітетом Новодністровської міської ради на літній (оздоровчий) період. Але у зв’язку із здорожчанням продуктів харчування 19 вересня на позачерговому засіданні виконкому вирішено було не змінювати вартість харчування дітей у дошкільних установах.
21 Вересня, 2022 р., 15:51
Надання багатоцільової матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним сім'ям з дітьми, що перебувають на території Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської областей та підпадають під одну з наступних категорій:
20 Вересня, 2022 р., 17:24
Сьогодні, 20 вересня у Новодністровську на площі біля «Енергопрому» мобільна бригада Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України провела благодійний концерт для жителів міста та гостей. У репертуарі колективу – українські патріотичні пісні. Вінницькі військові музиканти провели концертний тур в низці міст Чернівецької області, надихаючи буковинців на боротьбу з ворогом та на утверджуючи нашу віру в неодмінну перемогу.
20 Вересня, 2022 р., 09:57
Основні тези чергової апаратної наради 19.09.2022р.
16 Вересня, 2022 р., 14:26
Реконструкція приміщення денного стаціонару КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» та його модернізація – яскравий приклад ефективності консолідації зусиль та ресурсів. У даному випадку найбільший внесок надійшов від наших енергетиків.
08 Вересня, 2022 р., 17:06
Сьогодні 8 вересня в КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» було урочисто відкрите оновлене, модернізоване приміщення для відділення денного стаціонару.
08 Вересня, 2022 р., 10:52
Рішенням виконавчого комітету Новодністровської міської ради відновлено освітній процес в закладах загальної середньої освіти міста за змішаною формою навчання для учнів:
05 Вересня, 2022 р., 16:10
відбулася у понеділок 5 вересня під головуванням міського голови. Наталя Цимбалюк наголосила, що органи управління та комунальні заклади надають послуги мешканцям міста.