06 Жовтня, 2022 р., 14:41
У зв’язку зі збільшенням з 1 жовтня 2022 року розміру мінімальної заробітної плати з цієї ж дати здійснено відповідний перерахунок пенсій.
06 Жовтня, 2022 р., 14:39
Вторгнення російських військ в Україну змусило багатьох українців покинути своє житло та шукати захисту від війни у спокійніших регіонах або заграницею. Масовий переїзд мешканців східних і північних областей в перші дні війни був фактично не контрольований і допомога цим людям організовувалась в значній мірі й органами місцевого самоврядування.
05 Жовтня, 2022 р., 14:44
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє, що станом на 04.10.2022 фінансування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Чернівецької області за вересень цього року здійснено у повному обсязі.
03 Жовтня, 2022 р., 17:14
Випадки захворювання на covid – 19 реєструються щодня. З 53-ох зразків експрес-тест дав позитивний результат у 24-ох пацієнтів. У зв’язку із похолоданням, їх кількість може зростати. З метою попередження поширення вірусу в закладах охорони здоров’я дотримуються маскового режиму, ? доповіла на черговій апаратній нараді 3 жовтня головний лікар КНП «Центр ПМСД м.Новодністровськ» Тетяна Щаслива.
30 Вересня, 2022 р., 16:30
30 вересня 2020 року «ураховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки і оборони та інших суб’єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій», Президент України підписав Указ № 417/2020 «Про День територіальної оборони України». Свято встановлене і відзначається щорічно в першу неділю жовтня.
30 Вересня, 2022 р., 16:29
Український День вчителя, День працівників освіти чи День освітянина – як би не називалось це свято, значення його одне – гарна нагода віддати шану всім, хто посвятив себе нелегкій праці навчання та виховання наших дітей
30 Вересня, 2022 р., 16:19
29 вересня в приміщенні актової зали Новодністровської гімназії відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти та невеличка концертна програма. Всю освітянську родину з професійним святом привітала міський голова Наталя Цимбалюк і вручила відзнаки за самовіддану працю та успіхи у справі навчання та виховання нашого юного покоління.
30 Вересня, 2022 р., 15:48
Наближення зими і холодів – неабияке випробування для країни, особливо для наших захисників та захисниць. Але на те ми й українці, що вміємо готуватися
30 Вересня, 2022 р., 15:22
І це зовсім не про вік. Запровадження цієї дати – спонукання суспільства звернути увагу на проблеми людей цих категорій та пошук шляхів до їх вирішення ї поліпшення якості їхнього життя, що є одним із першочергових завдань виконавчих органів Новодністровської міської ради.